0
0

آموزش NLP در ایلام

379 بازدید
آموزش nlp کرمانشاه

دوست عزیز در این مقاله میخوام بدونی ان ال پی چیه، چگونه باعث تغییر و تحول در زندگیت میشه، کاربردش چیه و بهت می تونم چه کمکی کنم  در ادامه با ما همراه باشید. تا حالا به این فکر کردی چرا آدمها از زندگیشون ناراضی هستند. چرا ما این همه انسانهای به ظاهر موفق داریم اما رضایت درونی ندارند!؟ تا حالا صبح ها که از خواب بیدار میشی و یا زمانی که سرکار میری حتی در طول روز به خودت توجه کردی که این اضطراب، استرس، حال بد، گفتگوی ذهنی، غرق شدن تو خاطرات، خشم، نگرانی و … از کجا میاد؟؟؟

یا اینکه بارها شنیدیم آدمها و حتی خود ما میگیم من که دارم تلاش می کنم چرا نتیجه ای که میخوام نمی گیرم!؟ و یا اگر هم می گیرم راضی نیستم و یا اینکه تو روزمرگی ها خسته شدم!؟ چرا فقط افراد کمی تو دنیا هستند که هم سریع حال خودشونو خوب می کنن، هم ذهنشونو کنترل می کنن و هم رضایت فردی، عاطفی، شغلی و اجتماعی دارن؟

به این فکر کردی اون آدم چجوری فکر می کنه؟ چجوری هدفگذاری می کنه، چه عادت هایی داره؟ چه رفتاری در مواجه با مسائل و ارتباطاتش داره؟ سبک زندگیش چیه؟ و هزاران سوال از این دست…

اکثر ما این رو شنیدیم که مواظب افکارت باش که گفتارت می شود، مواظب گفتارت باش که کردارت می شود، مواظب کردارت باش که رفتارت می شود، مواظب رفتارت باش که عادتت می شود، مواظب عادتت باش که شخصیتت می شود و مواظب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود. این مطلب دنیایی حرف برای گفتن داره که به زیبایی با شناخت علم ان ال پی بیشتر متوجهش میشیم.

ان ال پی یا برنامه ریزی عصبی کلامی چیست؟

ان ال پی علم موفقیت و تغییرات سریع در تمام ابعاد زندگی فردی و اجتماعی هر شخص می باشد.

سه زمینه که برای ایجاد تغییرات در وجود انسان در ان ال پی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

برنامه ریزی: ما برای تصمیم گیریها، حل مسائل، ارزیابی و نتیجه گیری در مورد مسائل مختلف زندگی بر اساس الگوی ذهن رفتار می کنیم. در ان ال پی یاد می گیریم چطوری این الگوهای ذهنی را با تکنیکها دوباره برنامه ریزی کنیم تا به هدفمان برسیم.

عصبی: ما جهان را با توجه به حواس پنج گانه تجربه می کنیم و اطلاعاتی که از طریق حواس تجربه می کنیم هم به صورت آگاهانه و هم ناخودآگاه به فکر تبدیل می کنیم و بر اساس آن فکر، رفتار می کنیم و در نتیجه بر روی فیزیولوژی، عواطف و رفتار ما تاثیر می گذارد.

کلامی: ما از طریق کلام با ذهن خود و دیگران ارتباط برقرار می کنیم.

بسیاری از افراد موفق دنیا ازین علم برای رسیدن به اهداف شان استفاده می کنند، در نهایت با آموزش های مناسب، یادگیری تکنیک ها و استفاده از آنها می توانیم زندگی خود را متحول کنیم.

nlp سنندج

ان ال پی چگونه باعث تغییر و تحول می شود؟

ان ال پی با ایجاد تغییر در عادت ها و باورهای محدودکننده که ما را از مسیر پیشرفت، موفقیت و رضایت درونی باز می دارند و به گفته ی بعضی افراد می گویند زندگیشان طلسم شده، اینها را شناسایی می کند و با راه حل درست، مسیر شیرین دستیابی به موفقیت و احساس رضایت را برای را برای ما هموار می کند. به طوریکه فرد فکر می کند در کار، روابط و هر آنچه که برایش مسئله بوده معجزه شده در حالی که به دلیل تحولی که در فرد به وجود میاید در نحوه اندیشیدن، باورها، افکار، عادت ها، رفتارها و سبک زندگی باعث تحول در زندگی فرد می شود. در واقع معجزه همان تحول در توست که با تغییر تو، همه چیزت متحول می شود.

در واقع با روش ان ال پی کمک می کنیم تا عادت ها و رفتارهای جدید بسازید و یاد بگیرید عادت ها و رفتارهای پر خطر و مخرب گذشته را کنار بگذارید و شما هم یکی از آدمهای راضی و موفق باشین و تواناییهاتون بشناسید.

کاربردهای ان ال پی

 • اندیشه، رفتار و افکارت تغییر پیدا می کنه و عزت نفست بالا میره
 • اعتمادبنفست بالا بره و در همه جوانب زندگیت به موفقیت برسی
 • حالت خوب بشه و سطح انرژیت بالا بره و قدردان حضورت در این دنیا باشی
 • به اهدافت برسی
 • روابط مناسب، مطلوب، صمیمی و سالم با افراد داشته باشی
 • ضمیر ناخودآگاه رو بشناسی و باهاش ارتباط برقرار کنی و با قدرت این غول درونت الماس وجودتو از دل تاریکیهای زندگیت در بیاری
 • خلاقیت و تواناییهای فردیتو افزایش بدی
 • بر خاطرات و تاثیرات منفی گذشته غلبه کنی
 • احساساتت رو به نحو مؤثری هدایت کنی
 • عادات نامطلوب مثل وسواس، سیگار و … را ترک کنی
 • خشم، اضطراب، استرس، نگرانی، عصبانیتت و … کنترل کنی و به آرامش برسی
 • گفتگوهای درونیت رو کنترل کنی و شاد باشی
 • روشهای خوب و مؤثری برای حل مشکلات شغلی و خانوادگیت داشته باشی و آنها رو عالی مدیریت کنی
 • بیشترین استفاده از زمانت با حفظ شادی و حال خوب داشته باشی
 • با انگیزه اهدافت رو دنبال کنی
 • بدونی اصن تو این دنیا چه کاره هستی و رسالتت رو بشناسی. رسالت همون کاریه که تو برای اون ساخنه شدی و خودت سردرگمی که چیه؟
 • فروشت، تمرکزت، وضعیت مالیت و …بالا بره
 • در ازدواجت با درک رابطه ی سالم زندگی قشنگی داشته باشی
 • با شناخت و درک فرزندت تربیت موثر و موفقی داشته باشی

ان ال پی کرمانشاه

من چه کمکی بهت در این مسیر می کنم؟

من به عنوان کوچ با دانشی که دارم در یک ارتباط دو طرفه بعنوان راهنما و تو بعنوان رهرو بهت کمک می کنم که از حالت فعلی به حالت مطلوبی که میخوای برسی و در طی این مسیر با آگاهی مرحله به مرحله هدایتت می کنم و با تغییر در اندیشه، افکار، رفتار، عادات، سبک زندگی، ارتقای عزت نفس و بالابردن اعتماد بنفست با تکنیکهای مؤثر که موفق ترین افراد دنیا انجام می دهند در راه رسیدن به رضایت و اهداف در همه ی عرصه های زندگیت پیش میریم.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://mansourehjamshidian.com/?p=1288
اشتراک گذاری:
واتساپلینکدین
منصوره جمشیدیان
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش NLP در ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.